22. 11. 2021
V budove mestského úradu sa netreba preukazovať covid pasom, prekonaním ochorenia ani testom
Aktuálna vyhláška Úradu verejného zdravotníctva SR nariaďuje oddnes (pondelok 22. novembra) sprísnené opatrenia. Ľudia, ktorí nedostali vakcínu, alebo neprekonali covid-19, majú zákaz vstupu do nákupných centier, na hromadné podujatia, na tribúny športovísk, do hotelov a do reštaurácií. Dostanú sa iba do základných obchodov (potraviny, lekáreň drogéria, optika, obuv, obchod s oblečením). Negatívny výsledok testu na vstup už nestačí.
       Ako upozorňuje Združenie miest a obcí Slovenska, tieto nariadenia sa netýkajú vstupu do mestských a obecných úradov. Obyvatelia teda nie sú povinní preukazovať sa negatívnym testom, potvrdením o očkovaní alebo potvrdením o prekonaní ochorenia covid-19.
       Naďalej ale platí povinnosť pre všetkých nosiť v interiéri respirátor, dezinfikovať si ruky a dodržiavať odstupy.

-red-
Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok