15. 7. 2021
Už dnes vystúpi v Malackách kapela NEňEŽ TRIO

Neřež, Nerez a Zuzana Navarová. Potom pesničky ako Javor, Já s tebou žít nebudu, Za poledne, Černá voda. Ak vám to niečo hovorí, na nádvorí kaštieľa by ste nemali chýbať. 

Dnešné NEňEŽ TRIO kombinuje to najlepšie zo silnej minulosti a pridáva rovnako silnú prítomnosť. V Triu figurujú Vít SázavskýZdeňek Vřešťál ako dvojica členov z pôvodného zoskupenia Nerez, k nim sa pridávajú basgitarista Filip Benešovský a hráč na perkusie a flauty Robert Fischmann

V súčasnosti sa členovia kapely zaoberajú najmä novou spoluprácou so speváčkou Luciou Šoralovou. V roku 2019 im vyšiel prvý spoločný album Zlom, tento rok album Cela. Názov vymyslela Lucia Šoralová ako pripomienku dlhej izolácie spôsobenej pandémiou. Album sa venuje vzťahom medzi mužom a ženou, ktoré aj izolácia od okolia nepochybne ovplyvnila.  

Neřež voľne nadväzuje na tvorbu skupiny Nerez, ktorú spolu so Zuzanou Navarovou zakladali práve Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál. So Zuzanou Navarovou kapela kedysi vystúpila aj u nás v Malackách a dnešný koncert bude aj spomienkou na ňu. Dodnes tvorí repertoár legendárnych Nerez podstatnú časť programu Neřež. 

Koncert skupiny NEňEŽ TRIO v Malackách je súčasťou krátkeho júlového turné s názvom Letní výlet.  Vystúpenie začína dnes o 20.00 na nádvorí kaštieľa. V prípade nepriazne počasia sa presunie do Kulturního domečku (kino). Lístky si môžete zakúpiť na stránke www.mckmalacky.sk. Cena lístka je 7 €. 

 

Text: -red-, foto: Neřež

 

Ďalšie
Práca
Oznamy
27. 2. 2024
Voľné pracovné miesta na UPSVR Malacky

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny informuje o voľných pracovných miestach vo verejnom záujme na…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok