12. 6. 2010
Uskutočnila sa voľba poštou
Ďalšou možnosťou ako odovzdať svoj hlas v rámci volieb do NR SR  bola voľba poštou. Celkom 16 obyvateľov si vyžiadalo na mestskom úrade tento spôsob, pričom sa v riadnom termíne vrátilo 12 obálok. Tie osobne rozviezol dnes v dopoludňajších hodinách primátor mesta a vhodil ich do volebných urien v rámci jednotlivých okrskov podľa príslušnosti voličov.

Volebné miestnosti sa v našom meste otvorili v riadnom čase a konajú sa zatiaľ bezproblémovo. Zrejme očakávané vysoké teploty ovplyvnili fakt, že vysoký záujem voličov využiť svoje právo bol najmä v ranných a dopoludňajších hodinách. Ďalší nápor sa príde zrejme vo večernom čase, kedy horúčavy ustúpia.
Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok