Nemocnica Malacky predlžuje činnosť urgentného príjmu. Na spoločnom postupe sa dohodlo vedenie Nemocničnej a. s. s Ministerstvom zdravotníctva SR. „Situáciu sa nám podarilo na obmedzený čas stabilizovať v rámci výpomoci externých lekárov, ktorých zabezpečilo ministerstvo zdravotníctva v koordinácii s ostatnými poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti. Dohodli sme sa, že urgentný príjem bude poskytovať zdravotnú starostlivosť aj po 31. máji 2023,“ povedal riaditeľ Nemocnice Malacky Miroslav Kočan.
MEDIREX, a. s.
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…