16. 3. 2021
Testovanie cez víkend 20. – 21. marca
Počas najbližšieho víkendu 20. – 21. marca budú opäť v prevádzke aj tri odberové miesta zriadené mestom: v telocvični ZŠ Dr. J. Dérera (vchod z parku od Námestia SNP), v telocvični ZŠ Záhorácka (vchod z bočného parkoviska) a v bývalej budove mestského úradu na Radlinského (vchod z bočnej strany od Zámockej ulice).
Na testovanie je potrebné mať termín. Verejnosť sa môže registrovať na konkrétny deň a čas prostredníctvom objednávkových formulárov. 

ODBEROVÉ MIESTO V BÝVALEJ BUDOVE MESTSKÉHO ÚRADU NA RADLINSKÉHO
je k dispozícii pre širokú verejnosť.

objednávanie termínov:


ODBEROVÉ MIESTO NA ZÁHORÁCKEJ
je určené prioritne pre rodičov a starých rodičov škôlkarov, bez limitu jedného človeka na rodinu. Môžu prísť všetci, ktorí dieťa odprevádzajú alebo vyzdvihujú.  Na neobsadené voľné termíny sa môže objednať aj verejnosť.
Mesto vychádza v ústrety rodičom (starým rodičom, zákonným zástupcom) škôlkarov: tí,  ktorí budú mať test na Záhoráckej, nemusia pri odprevádzaní a vyzdvihovaní dieťaťa predkladať certifikát, pretože materská škola bude mať zoznam otestovaných rodičov. 

objednávanie termínov:


ODBEROVÉ MIESTO NA DÉRERKE
je určené prioritne pre rodičov školákov I. stupňa. V prípade voľných termínov sa môže objednať aj verejnosť.  
Mesto vychádza v ústrety rodičom (zákonným zástupcom) školákov: tí, ktorí budú mať test na Dérerke, nemusia pri nástupe dieťaťa do školy predkladať certifikát. Jednotlivé školy budú mať zoznamy otestovaných rodičov. 

objednávanie termínov:

V prevádzke sú aj dve stále odberové miesta: v  kaštieli  (AG LASER THERAPY Malacky, Zámocká 18) a v kasárňach na sídlisku Juh (AG ÚVN SNP RK Malacky, Štúrova 144). Odberový tím v kaštieli pracuje denne, t. j. od pondelka do nedele. Kasárne testujú od pondelka do soboty. Na obe miesta je potrebná rezervácia cez www.korona.gov.sk. 

Všetky rezervačné formuláre na jednom mieste nájdete na stránke www.testovanie.malacky.sk.

-red-  


Ďalšie
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Klub vodných športov Ocean s kvalifikáciami na majstrovstvá SR

Jarnú časť sezóny ukončil Klub vodných športov Ocean úspešnou kvalifikáciou na majstrovstvá SR…

Zobraziť celý článok