1. 7. 2013
Tenis: Halahija prišiel, videl, zvíťazil
Nathan Halahija, tenista Tenisového klubu (TK) Strojár Malacky, sa zúčastnil svojho prvého celoslovenského tenisového turnaja v kategórii do 8 rokov. Miestom konania bol areál TK Jednotka v Bratislave, kde sa súbežne pripravovala na Wimbledon Dominika Cibulková.

Nathan v štyroch odohratých zápasoch proti súperom z rôznych kútov Slovenska nenašiel premožiteľa a po extrémne vyrovnanom finále, ktoré vyhral len najtesnejším rozdielom, sa tešil zo zaslúženého víťazstva. Enormné nasadenie a túžba po víťazstve je veľkým prísľubom, že daný úspech nemusí byť ani zďaleka jeho posledným.

To potvrdil hneď ďalší víkend, kde sa ako člen družstva chlapcov vo vyššej kategórii do 10 rokov spolupodieľal na víťazstve v kvalifikačnej skupine detského Davis cupu bratislavského regiónu.

Družstvo chlapcov zložené z klubov zo Záhoria v zložení Lapuník, Halahija, Motus, Filípek nenašlo premožiteľa a v poslednom zápase dokázalo poraziť aj Slovan Bratislava, čo bol šok pre všetkých zainteresovaných v pozitívnom zmysle slova. Chlapcov tento úspech oprávňuje pomýšľať na najvyššie méty i v celoslovenskom meradle.

Text, foto: tréneri TK
Ďalšie
Šport
27. 9. 2023
Okolo ringu:  boxerský maratón

Pred pár dňami sa vDubnici nad Váhom konal 8-hodinový maratón II. Slovenskej ligy boxu (SLB). V…

Zobraziť celý článok
Služby
Oznamy
27. 9. 2023
Prerušenie dodávky pitnej vody na Martina Benku a Jána Hollého

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) oznamuje, že počas pondelka 9. októbra 2023 musí prerušiť…

Zobraziť celý článok