6. 12. 2018
Takmer celý diaľničný privádzač je opravený
Od júna do novembra trvala v Malackách oprava diaľničného privádzača, rozdelená do niekoľkých etáp. Dnes je už komunikácia hotová v takmer celej svojej dĺžke. Ide úsek od vstupu do mesta po križovatku pri Gajdárovi a o odbočovacie rameno medzi Legionárskou a nadjazdom – to bolo rozšírené, pretože tento úsek bude súčasťou prípojnej cesty na budúce záchytné parkovisko v areáli Píly. 
 
Súčasťou rekonštrukcie diaľničného privádzača bola obnova podložia, nový asfalt, nové dopravné značenie, vymenené mostné zábradlia a na niektorých miestach aj rozšírená cesta a spevnené okraje. Približne na úrovni čerpacej stanice Jurki je však nová vozovka na niektorých miestach nekvalitná. Zhotoviteľ to uznal ako reklamáciu a cestu dá do poriadku v jarných mesiacoch.  
 
Rozsiahlu opravu financoval Bratislavský samosprávny kraj ako majiteľ a správca tejto komunikácie. Zostávajúci úsek – rozbitá cesta tesne pri vjazde do Malaciek – sa bude pravdepodobne rekonštruovať na jar. 

-lp-/-otano-
Ďalšie
Kultúra, šport a voľný čas
3. 12. 2025
Začali sa Vianočné Malacky

Prvú adventnú nedeľu (30. novembra) nám spríjemnili študenti Cirkevného konzervatória vBratislave…

Zobraziť celý článok
Kultúra, šport a voľný čas
3. 12. 2025
Vstúpte: Poďme sa spájať

Tradičný benefičný koncert neziskovej organizácie Vstúpte, ktorá sa venuje klientom smentálnym…

Zobraziť celý článok