17. 12. 2020
Súťaž o poznávaní mesta sa dostala do svojho finále
Milí pátrači a pátračky, blahoželáme vám k splneniu poslednej úlohy našej súťaže. Fotografie z tretieho kola nájdete na našom facebooku.
So svojimi maskotmi ste prešli pekný kus sveta. Zaviedli ste ich na rôzne ulice Malaciek, Bratislavy, Gbelov, Veľkých Levár, Stupavy a Gajár, k historickým pamiatkam a na svoje obľúbené miesta. Ktoré to boli? 
Mnohí z vás sa dobre cítia pri betleheme, z ktorého sála atmosféra blížiacich sa Vianoc. Radi ste  doma, ale aj na návšteve u starkých. Ďalší ste si zašli na ihrisko, kúpalisko, cvičisko pre psíkov alebo do prírody. Našli sa i takí, ktorých obľúbené miesto je v škole, alebo škôlke a dokonca i vo vlaku. 
Teší nás, že vás pátracia súťaž zaujala, a že ste splnili všetky úlohy. A ako sme sľúbili, pre deti, ktoré sa zúčastnili dvoch, alebo všetkých troch kôl súťaže, máme pripravené pekné odmeny. 
Odmeny za pátranie budeme rozdávať  v januári v závislosti od epidemiologickej situácie. O čase a spôsobe prevzatia odmien vás budeme informovať na našom facebooku v pondelok 11. januára 2021.  
 
CVČ

Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok