3. 5. 2019
Študentská konferencia na Gymnáziu sv. Františka Assiského
Šiesty ročník študentskej konferencie zameranej na kvalitnú prípravu študentov na štúdium na strednej škole, vysokej  škole humanitného i prírodovedného zamerania i na prax, sa bude konať  v utorok  7. mája od 8.00 h do 12.30 h na Gymnáziu sv. Františka Assiského v Malackách.
 
Po otvorení konferencie Danielom Masarovičom, riaditeľom školy, budú nasledovať vystúpenia bývalých i súčasných študentov gymnázia. 
 
Konferencia prináša priestor pre medzigeneračný dialóg a jedným z jej hlavných cieľov je inšpirovať študentov pri výbere vysokej školy, viesť ich k systematickej a kvalitnej práci, motivovať k sebavzdelávaniu a rozvoju svojich schopností.  
 
Súčasťou konferencie bude i diskusné fórum, kde hostia súčasným študentom budú odpovedať na ich otázky, týkajúce sa motivácie, študijného zamerania, praxe, prezentačných zručností, osobnostných predpokladov, dôležitých pre úspešné zvládnutie štúdia a následnú prax.
 
Aj takouto školskou odbornou konferenciou sa Gymnázium sv. Františka Assiského snaží, aby jeho študenti boli kvalitne pripravení na štúdium, prax i život, pretože kvalitné vzdelanie je cennou investíciou do budúcnosti človeka a spoločnosti.
 
csmedia, -red-

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok