15. 10. 2018
Strojár Malacky prehral v Nových Zámkoch

Malackí hádzanári prehrali aj siedme extraligové stretnutie za sebou. V sobotu podľahli Novým Zámkom na ich palubovke 30:39, aj keď po polčase viedli 17:15. V druhom polčase už Malačanom, ktorí pricestovali na juh Slovenska v oklieštenej zostave nedokázali domácim viac vzdorovať. Najlepšími strelcami Záhorákov boli opäť legionári Yevhen Rakatynets a Anur Burnazovič. Najbližšie stretnutie v extralige Malačania odohrajú už v utorok 16. októbra o 19.30 h na domácej palubovke proti Hlohovcu.

MHC Štart Nové Zámky – TJ Strojár Malacky 39:30 (15:17)
Zostava Malaciek: Roman Piaček (Dušan Roško) – Tomáš Baláž (4), Pavol Bízek, David Stachovič (2), Anur Burnazovič (8), Michal Ichman (1), Roman Valachovič (6), Yevhen Rakatynets (9), Andrej Dobrocký

M. Binčík

Ďalšie
Šport
22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…