25. 4. 2007
Striebro pre Malačana

Košice boli 20. – 22. 4. 2007 dejiskom Majstrovstiev SR v boxe mužov. Záhoráci mali v ohni jedno želiezko v podaní Juraja Kimličku v hmotnosti do 64 kg z oddielu Boxing Club – Robotnícka telovýchovná jednota Malacky. Juraj zasiahol do bojov v sobotu 20. 4., keď sa v semifinále stretol s borcom ŠKP M. Spišiakom. Juraj boxoval technicky a svoje kombinácie zakončoval tvrdými údermi. Dominoval vo všetkých štyroch kolách. Svojho súpera porazil.

 Vo finále ho čakal víťaz druhého duelu P. Hlavačka z ŠKP Nitra. Juraj boxoval s rešpektom no i keď sa púšťal do bojov z blízka na  favorizovaného Hlavačku to nestačilo. P. Hlavačka na týchto majstrovstvách získal aj ocenenie najtechnickejší boxer. Pre Malacký box je striebro veľmi cenný kov v tejto vekovej kategórii a s hrdosťou môžeme povedať, že sme zožali ďalší významný úspech. Do Košíc sme išli s cieľom vybojovať aspoň bronz. Limit sme prekročili vďaka bojovnosti nášho borca.

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok