Všetci hráči sú členmi šachového klubu Láb/CVČ Malacky. Hralo sa na 5 kôl tempom 2 x 80 min. + 10 s/ťah. Po dlhých a vyrovnaných súbojoch sa trojica nádejných šachistov (Norko, Miško a Aďka – žiaci ZŠ Dr. J. Dérera v Malackách), postavila na cenný strieborný stupeň víťazov. Výborný úspech im budú v budúcnosti pripomínať diplomy a strieborné medaily.
Svojím výkonom si vybojovali postup do medzikrajského kola Dorasteneckej ligy, kde sa stretnú s družstvami Trnavského kraja. Pochvala a uznanie však patria aj Jankovi, Miškovi a Peťkovi, ktorí v celkovom poradí obsadili pekné štvrté miesto. Všetkým mladým šachistom blahoželáme a postupujúcim držíme palce!
Za rodičov šachistov
J. Filípková
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…