13. 10. 2016
Strieborná medaila z Majstrovstiev Slovenska putuje do Malaciek
Vo Varíne neďaleko Žiliny sa koncom septembra konali Majstrovstvá Slovenska v 3D lukostreľbe, na ktorých  nechýbali ani lukostrelci z Malaciek. Lukostrelecký klub Sagittarius reprezentovali Dávid Cíbik a Erik Rusnák v kategórií kadetov, ktorých sprevádzali strelci z kategórie mužov Pavol Cíbik a Rastislav Sárka.  

Medzi 229 strelcami zo Slovenska a zo zahraničia sa naši členovia nestratili. Rasťo Sárka obsadil 4. miesto a Pavol Cíbik skončil na 8. mieste. Lepšie sa darilo našim kadetom, kde bol Dávid Cíbik štvrtý a Erikovi Rusnákovi sa podarilo v tvrdej konkurencii vybojovať striebornú medailu.
Pre Lukostrelecký klub Sagittarius je to obrovský úspech aj vzhľadom k tomu, že išlo o prvú účasť klubu na šampionáte republiky.

Text a foto: LK Sagittarius
Ďalšie
Spoločnosť
Zdravotníctvo
6. 11. 2025
Vďaka za každú kvapku krvi

Vpriestoroch štátneho gymnázia sa už po tretíkrát vtomto roku konala Prednostova kvapka krvi.…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Spoločnosť
Rozvoj
Investície
6. 11. 2025
Prichádzajú ďalšie eurofondy

Začiatkom októbra sme informovali, že mesto získalo dotáciu 2,8 milióna € na centrum pre deti so…

Zobraziť celý článok