5. 4. 2011
Stretnutie obrov na Prvomájových Malackách 2011

Tento rok sa na Prvomájové Malacky 2011 tešia aj najsilnejší a „najväčší“ muži Slovenska. Strongmani usporiadajú na futbalovom štadióne v Zámockom parku Majstrovstvá Slovenska silných mužov 2011. Hoci ide o serióznu vrcholovú súťaž, pre Malačanov pôjde doslova o exhibíciu obrov. Dvadsiatka silákov predvedie zápolenie v nevšedných disciplínach, kde nebude chýbať ani ťahanie kamióna či dvíhanie „divej svine“.

Prvomájové Malacky od 13.00 h do 15.00 h budú patriť atraktívnej súťaži, aká sa v Malackách ešte neudiala. „Ako hosť prijal pozvanie aj Pavol Jablonický, dvojnásobný majster sveta v kulturistike, účastník Olympie z r. 1989 a rodák zo Skalice, ktorý predvedie vlastnú exhibíciu,“ povedal pre mestské médiá jeden zo strongmanov Milan Gabrhel. „Nebude chýbať ani deviaty najsilnejší muž sveta a štvornásobný majster SR Braňo Golier.

Malačania sa tak už zakrátko môžu tešiť na návštevu najväčších osobností Slovenska, ale aj sveta v oblasti silových športov a organizátori pozvali aj zástupcov úspešného malackého silového trojboja. „Je na súťažiacich ich sila aj vidieť?“ spýtali sme sa Milana Gabrhela. „Teší nás, že po dlhoročných zraneniach sa vráti Pavol Jambor. Tento pán meria 200 cm a váži 165 kg,“ vysvetlil nám. A my už len dodávame, že sa bude na čo pozerať.

T. Búbelová

Stretnutie obrov na Prvomájových Malackách

Žiadaní Kumpanovi muzikanti na Prvomájových Malackách

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok