5. 4. 2011
Stretnutie obrov na Prvomájových Malackách 2011

Tento rok sa na Prvomájové Malacky 2011 tešia aj najsilnejší a „najväčší“ muži Slovenska. Strongmani usporiadajú na futbalovom štadióne v Zámockom parku Majstrovstvá Slovenska silných mužov 2011. Hoci ide o serióznu vrcholovú súťaž, pre Malačanov pôjde doslova o exhibíciu obrov. Dvadsiatka silákov predvedie zápolenie v nevšedných disciplínach, kde nebude chýbať ani ťahanie kamióna či dvíhanie „divej svine“.

Prvomájové Malacky od 13.00 h do 15.00 h budú patriť atraktívnej súťaži, aká sa v Malackách ešte neudiala. „Ako hosť prijal pozvanie aj Pavol Jablonický, dvojnásobný majster sveta v kulturistike, účastník Olympie z r. 1989 a rodák zo Skalice, ktorý predvedie vlastnú exhibíciu,“ povedal pre mestské médiá jeden zo strongmanov Milan Gabrhel. „Nebude chýbať ani deviaty najsilnejší muž sveta a štvornásobný majster SR Braňo Golier.

Malačania sa tak už zakrátko môžu tešiť na návštevu najväčších osobností Slovenska, ale aj sveta v oblasti silových športov a organizátori pozvali aj zástupcov úspešného malackého silového trojboja. „Je na súťažiacich ich sila aj vidieť?“ spýtali sme sa Milana Gabrhela. „Teší nás, že po dlhoročných zraneniach sa vráti Pavol Jambor. Tento pán meria 200 cm a váži 165 kg,“ vysvetlil nám. A my už len dodávame, že sa bude na čo pozerať.

T. Búbelová

Stretnutie obrov na Prvomájových Malackách

Žiadaní Kumpanovi muzikanti na Prvomájových Malackách

Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok