16. 10. 2018
Stolnotenisová sezóna sa rozbehla naplno
Malacké stolnotenisové kluby už naplno rozbehli sezónu. Ženy v 1. lige a muži v Extralige odohrali prvé tri kolá.

Ženy: jedna remíza, dve jasné výhry
Ženy MSK Malacky majú za sebou prvý tohtoročný prvoligový turnaj v Trenčianskom Jastrabí. S Prievidzou remizovali 5:5, bodovali Natália Kosová (2), Pavlína Rajtoková (1,5) a Petra Vidovičová (1,5). V druhom zápase s domácim Jastrabím naše dievčatá súperkám nedovolili prakticky nič. Na víťazstve 10:0 sa podieľali P. Vidovičová (3,5), N. Kosová (3), P. Rajtoková (2,5) a Sára Bilkovičová (1). V poslednom zápase víkendu zdolali Považskú Bystricu rovnako drvivo 10:0. Body: P. Rajtoková (3,5), N. Kosová (3), S. Bilkovičová (3) a P. Vidovičová (0,5).

Hráčky MSK Malacky sa najbližšie predstavia 27. októbra v Pezinku.

Muži: jedna výhra, jedna prehra

V piatok 12. októbra vycestovalo družstvo MSK Malacky na 2. kolo Extraligy do Nových Zámkov. Naši nedovolili žiadne prekvapenie a domácich zdolali 6:1. Bodovali Erik Illáš (3), Jaromír Truksa (2) a Vladimír Jančí (1). V sobotu 13. októbra sa presunuli do Vydrian. Trojnásobnému majstrovi SR podľahli 2:6, o oba body sa postaral E. Illáš.

Najbližšie dva zápasy odohrajú s Vranovom (26. októbra) a s Michalovcami (27. októbra).

Text: P. Rajtoková, foto: MSK Malacky



Ďalšie
Šport
5. 6. 2026
Bojan Ćirić: Malacky majú najlepších fanúšikov na Slovensku!

Na konci apríla sa skončila sezóna nášho A tímu mužov v Niké Handball extralige. Hoci Záhoráci v…

Zobraziť celý článok
Šport
5. 6. 2026
Záver futbalovej sezóny

Futbalisti áčka FC Žolík Malacky majú za sebou dve predposledné kolá aktuálnej sezóny III. ligy.…

Zobraziť celý článok