18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a reprezentantov nášho mesta bola najúspešnejšia Sára Klímová. Michaela Ondrovičová zas zažila turnajovú premiéru. V nedeľu 7. apríla 2024 sa konala v poradí 3. BTM najmladšieho a staršieho žiactva v Trnave. Náš klub reprezentovalo 8 detí – Andrej Žákovič, Ferko a Sára Klímovci, Róbert Žáček, Norbert Zeman, Martin Sloboda, Tomáš Danihel a Richard Dorocák. Všetkým deťom sa podarilo postúpiť zo základnej skupiny do vyraďovacieho K.O. Najlepšie sa darilo Sáre, ktorá prišla až do semifinále a získala bronz.

Výsledky

V nedeľu 14. apríla 2024 sa malacký stolnotenisový klub zúčastnil na Majstrovstvách regiónu jednotlivcov mládeže BA/TT kraja v kategóriách najmladšie a staršie žiactvo, ktorú zorganizovali Bojničky. Turnaja sa zúčastnili títo hráči: Róbert Žáček, Andrej Žákovič, František Klíma, Michaela Ondrovičová, Sára Klímová, Norbert Zeman, Peter Poláček, Richard Dorocák a Martin Sloboda. 8 z 9 detí postúpilo do vyraďovacej časti turnaja, nikto neodišiel domov bez výhry.

Ďakujeme všetkým za vzornú reprezentáciu klubu a rodičom za podporu počas turnaja.

Výsledky

Zľava: R. Dorocák, A. Žákovič, T. Danihel, S. Klímová, F. Klíma, R. Žáček, N. Zeman, M. Sloboda.
Zľava dolu: M. Ondrovičová, N. Zeman, F. Klíma, A. Žákovič, S. Klímová
Zľava hore: P. Poláček, M. Sloboda, R. Žáček, R. Dorocák

Služby
Oznamy
30. 4. 2024
Sviatky posunú vývoz komunálneho odpadu o jeden deň

Nadchádzajúce štátne sviatky 1. mája (Sviatok práce) a 8. mája (Deň víťazstva nad fašizmom) tento…

30. 4. 2024
Záhoráci v Bratislave stratili sľubný náskok

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci v 2. kole nadstavby o 5. až 8. miesto opäť prehrali, keď…