13. 5. 2019
Stolní tenisti vybojovali ďalšiu medailu
Počas druhého májového víkendu sa konali Majstrovstvá Slovenskej republiky jednotlivcov dorastu 2019 v Čadci. Mestský stolnotenisový klub Malacky reprezentovala Sára Bilkovičová (ešte len prvý rok staršia žiačka), ktorá už dokázala po boku Ivany Hudákovej (Vranov) vybojovať bronzovú medailu, keď zdolali nasadený reprezentačný pár dorasteniek Peková – Divinská 3:1.

Celkové výsledky:
1. miesto Šinkárová-Karkušová
2. miesto Vinczeová-Illášová
3. miesto Bilkovičová-Hudáková a
    Labošová-Dzelinská

Text a foto: P. Rajtoková

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok