6. 3. 2018
Stolní tenisti budú bojovať o medaily
V piatok 23. februára sa v našom meste odohralo druhé štvrťfinálové extraligové stretnutie v stolnom tenise. Keďže hráči MSK Malacky v prvom štvrťfinálovom zápase zvíťazili 5:4, na postup do semifinále im chýbalo už iba jedno víťazstvo. Pred domácim publikom, v ktorom nechýbal ani primátor Juraj Říha, to zvládli a vyhrali nad MSK Čadca 5:1. O body sa postarali Adam Brat (2), Branislav Kalužný (2) a Jaromír Truksa (1). 
Chlapcom blahoželáme k postupu do semifinále a držíme im palce v boji o medaily!

Text a foto: P. Rajtoková
Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok