31. 3. 2022
Stolné tenistky úspešné na majstrovstvách Slovenska i v extralige
Na majstrovstvách Slovenska v stolnom tenise nás reprezentovali členky MSK Malacky Pavlína Rajtoková a Henrieta Horníková. Obom sa podarilo postúpiť do hlavnej súťaže. 
Pavlína aj Henrieta obsadili v súťaži jednotlivkýň aj v spoločnej štvorhre delené 9. – 16. miesto. Okrem toho, v zmiešanej štvorhre obsadila Pavlína so spoluhráčom Valeriyom Rakovom 9. – 16. miesto a Henrieta s Pavlom Vejmelkom skončili na 17. – 32. mieste. 
Členky MSK Malacky úspešne zvládli aj záver základnej časti Extraligy. Oba posledné zápasy na východe Slovenska vyhrali, vďaka čomu sú po základnej časti na 3. mieste tabuľky.  

STO Valaliky – MSK Malacky 3:6 

ŠK Orion Belá nad Cirochou – MSK Malacky 1:6 

Tím v zložení Natália Kosová, Henrieta Horníková a Pavlína Rajtoková zabojuje 9. apríla o cenné kovy na majstrovstvách SR družstiev. Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu a držíme palce! 

Text a foto: MSK Malacky



Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok