Družstvo žiačok ZŠ Záhorácka zvíťazilo v krajskom kole v stolnom tenise a kvalifikovalo sa na majstrovstvá SR. Budú sa konať 13. – 14. júna v olympijskom športovom centre v Šamoríne.
Tím v zložení Natália Pavlíková (8. B), Erika Stúpalová (8. A) a Veronika Stúpalová (8. A) si poradil so všetkými súpermi v základnej skupine, v semifinále i vo finále. Počas celého turnaja stratil iba jeden jediný set s konečnou bilanciou setov 36:1.
Dievčatám srdečne blahoželáme, ďakujeme im za vzornú reprezentáciu školy i mesta Malacky a držíme im palce v republikovom finále!
Základná skupina
ZŠ Záhorácka – ZŠ Slovenský Grob 3:0
ZŠ Záhorácka – ZŠ Bernolákovo 3:0
Semifinále
ZŠ Záhorácka – Gymnázium Hronská 3:0
Finále
ZŠ Záhorácka – ZŠ Slovenský Grob 3:0
Text a foto: ZŠ Záhorácka

Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…