11. 4. 2022
Stolné tenistky majú bronz!
Pavlína Rajtoková, Natália Kosová, Henrieta Horníková a Bianka Polakovičová sú čerstvými držiteľkami bronzových medailí za 3. miesto na majstrovstvách Slovenska družstiev. Dievčatá MSK Malacky pod vedením trénera Vladimíra Jančího potvrdili výbornú výkonnosť z celej sezóny a zaslúžene získali medailu. Srdečne blahoželáme! 

Na majstrovstvá SR postúpili štyri najlepšie tímy podľa ligovej tabuľky. V prvom zápase síce naše hráčky podľahli Topoľčanom, avšak v dueli o 3. miesto suverénne zvíťazili.
 
MSK Malacky – ŠKST Topoľčany 0:5
MSK Malacky – KST Drive Trenčianske Jastrabie 5:0

„Naše veľké poďakovanie patrí mestu Malacky, sponzorom a všetkým fanúšikom klubu, ktorí nás hnali počas celej sezóny dopredu,“ napísali členky tímu MSK Malacky na svojej facebookovej stránke.

Text: -mb-, foto: MSK Malacky


Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok