Primátor Juraj Říha sa počas návštevy partnerského mesta Sarvaš v Maďarsku stretol s predstaviteľmi miestnej slovenskej samosprávy. Doterajšiemu predsedovi Tiborovi Mótyánovi poďakoval za jeho prácu pri budovaní vzťahov medzi Sarvašom a Malackami a odovzdal mu pamätný list. Novej predsedníčke slovenskej samosprávy Anne Frankovej zaželal primátor v mene Malaciek veľa zdravia a úspechov.
Tibor Mótyán bol v Malackách niekoľkokrát a prostredníctvom primátora poslal k nám do mesta tento pozdrav:„S Malačanmi som prežil veľmi pekné chvíle a rád na ne spomínam. Myslím na všetkých obyvateľov a želám im veľa zdravia a síl, nech ich sprevádza všemohúci pánboh.“
text, foto: -lup-


Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…