16. 5. 2014
Škriatkovia odhalili prvé súradnice

Škriatkovia, ktorí ukryli po Bratislavskom kraji 300 pokladov, už odhalili prvé súradnice, na ktorých môžu hľadači nájsť svoje výhry.  „Po minuloročnom obrovskom úspechu hry Objavuj poklady Bratislavského regiónu sme spolu s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism pokladali za povinnosť priniesť zoznam zaujímavých miest v našom kraji aj tento rok,” vysvetlil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo motivácie k spusteniu druhého ročníka rodinnej hľadačskej súťaže.
 
Prvých 75 súradníc z 300 ukrytých pokladov po Bratislavskom kraji je už známych. Škriatkovia ich zverejnili 10. mája na stránke http://www.objavujpoklady.sk/. Pustiť do hľadania sa podľa prvých súradníc môžu obyvatelia v každom kúte bratislavskej župy. Lozorno, Plavecké Podhradie, Stupava ale aj Modra či Svätý Jur už môžu očakávať návštevy lovcov pokladov na svojich najzaujímavejších miestach. Škriatkovia nezabudli ani na Bratislavu a prví hľadači sa môžu vydať do Vajnôr či do Devínskej Novej Vsi.
 
Keď hľadači nájdu poklad podľa zverejnených súradníc, nájdu v ňom nielen informácie o mieste, na ktorom úspešne hľadali a našli, ale aj presný postup, ako sa dostať k svojej odmene. Okrem automatickej výhry, ktorou je vstup na lezeckú stenu, môžu vyhrať okamžitú výhru alebo sa dostanú do žrebovania o hlavné ceny.
 
Hlavné ceny vyžrebujú škriatkovia 7. júna v bratislavskom Sade Janka Kráľa na podujatí Farm Fest, kde budú pre všetkých hľadajúcich škriatkov aj ich starších pomocníkov pripravené dobroty z bratislavského regiónu. Druhý ročník hry Objavuj poklady Bratislavského regiónu pripravil nielen pre obyvateľov bratislavskej župy Bratislavský samosprávny kraj spolu so svojou Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism.

– BSK –

objavuj poklady

Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
23. 5. 2024
Okresný súd Malacky vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vyšší súdny úradník

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok