7. 7. 2015
Sezóna na kúpalisku sa rozbieha

Po silnom otváracom víkende na malackom kúpalisku (13. – 14. 6.) sa ochladilo. Po niekoľkých dňoch však prišla zmena a sezóna sa rozbehla naplno. Aj uplynulý víkend (4. – 5. júla) vyhľadali Malačania kvôli osvieženu práve domáce kúpalisko.

Riaditeľ príspevkovej organizácie mesta AD HOC Malacky Dušan Rusňák, ktorá spravuje aj kúpalisko, si trúfa prekonať návštevnosť minulej sezóny (6547). Jeho cieľom je 15 – 20 tisícová návštevnosť. Okrem klasickej ponuky kúpalisko zavádza aj novinky.

Vo vybraných dňoch a hodinách hrá na kúpalisku DJ.  Cez silné víkendy sa dokonca striedajú viacerí a hrajú rôzne štýly, tak, aby si každý prišiel na svoje. „Pripravujeme aj živé vystúpenie dídžeja spolu so saxofonistom,“ prezradil D. Rusňák a zároveň dodal: „Zatiaľ sú ohlasy väčšinou pozitívne, oceňujú to najmä mladšie ročníky, ale snažíme sa rešpektovať požiadavky všetkých vekových kategórií.“

Na kúpalisku funguje už aj bezplatné WIFI pripojenie na internet. Spoločnosť SWAN, ktorá ho zabezpečuje, sa podieľa aj na programe pre návštevníkov. Už počas najbližšieho víkendu (11. – 12. júla) plánuje vyslať tím animátorov so zábavným programom pre deti. V spolupráci s akvabelami (Synchronizované plávanie Malacky) by malo postupne odštartovať aj cvičenie v bazéne „Aquaballet“, ktoré sa bude konať každú sobotu od 10.30 h.

Na malacké kúpalisko tento rok zatiaľ zavítalo 3673 návštevníkov, z nich počas prvého júlového víkendu 1530.

Text: N. Jánošová, foto: M. Strapák

 

Ďalšie
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok