3. 12. 2020
Seniori ďakujú za kvetinovú výzdobu
Netreba zdôrazňovať, v akom náročnom období žijeme, čo prežívame, ani ako sa cítime. Nemáme istotu, kedy sa táto situácia zmení, kedy sa zase budeme tešiť a vážiť si aj maličkosti.
V predchádzajúcich dňoch sme s pietou spomínali na všetkých našich drahých zosnulých, ktorí by nám aj teraz boli útechou. Boli to sviatky venované spomienkam na chvíle prežité spolu s našimi drahými. Prvýkrát  sme nemohli s úctou a vďakou postáť pri miestach ich večného odpočinku. Zabránili nám v tom opatrenia, ktoré sa teraz stali prekážkou k týmto smutným, ale o to dôležitejším momentom nášho ľudského bytia a cítenia.
O to viac si vážime veľký dar, ktorý sme dostali z predajne kvetín Florest. Celý areál okolo budovy Mestského centra sociálnych služieb v Malackách je vyzdobený nádhernými chryzantémami rôznych farieb i veľkostí. Pri prechádzke po záhrade môžeme takto zaspomínať na našich drahých, priateľov a známych.
V mene vedenia i všetkých klientov MsCSS úprimne a zo srdca ďakujeme rodinám Mikušovej a Kušnírovej.  Želáme im veľa zdaru a úspechov v práci. 
Všetkým, ktorí sa raz dostanú do seniorského veku, odkazujeme: „Pekné dieťa sa narodí, ale starý človek je umeleckým dielom prírody.“  Chceme sa ešte aspoň chvíľu tešiť zo života okolo nás. 
 
Text: A. Dubajová, foto: L. Vidanová 

Ďalšie
Práca
Oznamy
31. 3. 2023
Mesto Malacky hľadá záujemcu na zabezpečenie chodu Karanténnej stanice

Mesto Malacky hľadá záujemcu na zabezpečenie chodu Karanténnej stanice. Dohodnutá práca:…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
31. 3. 2023
Čistíme naše mesto

S príjemnejšími vonkajšími teplotami a jarným slniečkom sa začali brigády zamerané na čistenie…

Zobraziť celý článok