2. 9. 2014
RYCHLEPOISTENIE CUP 2014 - pozvánka

V dňoch 20. – 21. septembra sa na dvorcoch TK Strojár Malacky v Zámockom parku uskutoční 15. ročník tenisového turnaja vo dvojhre neregistrovaných amatérskych tenistov. Tento turnaj pokračuje v dlhoročnej tradícii a s veľkou perspektívou do ďalších rokov.

Prihlásiť sa možno do 16. 9. len osobne u vrchného rozhodcu turnaja P. Gelingera na adrese: Záhradná 14, Malacky (tel. 0903 430 449, zástupca M. Gelinger, tel. 0903 241 086). Súčasťou záväznej prihlášky je zaplatenie turnajového vkladu a nahlásenie kontaktných údajov hráča. Bez splnenia týchto povinností nebude hráč zaradený do žrebovania.

Časový rozvrh turnaja s približnými začiatkami jednotlivých stretnutí bude zverejnený po žrebovaní na stránke www.rychlepoisteniecup.sk. Žrebovanie bude 17. 9. (streda) o 19.00 h na dvorcoch TK Strojár Malacky. Oboznámiť sa s ním môžu hráči následne aj u vrchného rozhodcu turnaja.

Turnaj sa úvodnými stretnutiami začína v sobotu 20. 9. o 8.00 h. Finále je plánované v prípade priaznivého priebehu na sobotu podvečer. Je potrebné, aby hráči dodržiavali pokyny usporiadateľov. Čakacia doba je 15 minút od oficiálne uvedeného začiatku zápasu, potom bude zápas skrečovaný. Úprava časového rozvrhu turnaja je v kompetencii riaditeľa turnaja a vrchného rozhodcu turnaja.

Spôsob hry:
Maximálne 24 účastníkov. 8 skupín po 3, víťazi skupín postupujú do štvrťfinále. Všetky zápasy okrem finále sa hrajú na jeden víťazný set do 6, za stavu 6:6 sa hrá tajbrejk do 7 bodov. Finále sa hrá na dva víťazné sety do 6, v každom sa za stavu 6:6 hrá tajbrejk. V prípade vyrovnaného stavu 1:1 na sety sa hrá namiesto 3. setu rozhodujúci supertajbrejk do 10 bodov. Spôsob hry môže byť upravený, ak sa prihlási menej účastníkov.


Počet dvorcov: 2 – antuka
Počet štartujúcich: maximálne 24
Turnajový vklad: 7,- EUR (v cene je nápoj)
Odmeny: vecné ceny pre víťaza, finalistu a semifinalistov
Lopty: DUNLOP
Riaditeľ turnaja: Michal Gelinger,
Vrchný rozhodca turnaja a jeho zástupca: Pavol Gelinger
Hlavný sponzor turnaja: Rýchlepoistenie, s r.o., Bratislava

 

-M. Gelinger-
Foto: -internet-

Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Atléti idú do celoštátneho finále Detskej P-T-S

Atletické preteky pre staršie amladšie žiactvo – Detská P-T-S – budú mať vpiatok 24. mája…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok