Naplnil sa čas a musíme sa rozlúčiť s naším Májom. Celý mesiac nám pripomínal naše tradície a svojou korunou a vlajúcimi stužkami skrášľoval pohľad z okien. Práve preto všetkých pozývame na stretnutie v nedeľu 31. mája o 17.00 h pod Máj na sídlisku Juh. Každý, kto bude chcieť, si môže odniesť na pamiatku stužku. Za organizátorov sa na vás tešia obyvatelia Malaciek, sídliska Juh a všetkých priľahlých ulíc a uličiek, ktorí nezabudli na čaro našich ľudových zvykov.
Š. Hronček
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…