V internetovej diskusii oficiálneho portálu mesta viacero občanov vyjadrilo svoj nesúhlas s fungovaním mestského rozhlasu. Medzi najčastejšie dôvody nespokojnosti patrí nedôstojnosť rozhlasového vysielania v prostredí okresného mesta, nezrozumiteľnosť a istá stagnácia v spôsobe poskytovania aktuálnych informácií mestom.
Napriek všetkým uvedeným argumentom bude mestský rozhlas vysielať aj naďalej. „Oznamy pre občanov, najmä pre dôchodcov a tých, ktorí nemajú k dispozícii káblovú televíziu či internet, budeme poskytovať aj naďalej takouto formou,“ vyjadrila sa Alena Kmecová, vedúca klientskeho centra mestského úradu.
Simona Šípová
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…