22. 11. 2013
Reel pokrstí album

Malacká hudobná skupina Reel pokrstí 7. decembra album s názvom Like U.

Krst sa uskutoční v Sokolovni so začiatkom o devätnástej hodine. Krstiť sa bude kvalitnou whisky, ktorá potečie z rúk krstného otca albumu, večného rebela Roba Grigorova. Druhým krstným otcom bude primátor Malaciek Jozef Ondrejka. Účasť na krste prisľúbil aj textár Kamil Peteraj.

Skupina Reel dostala na nahratie albumu z mestskej pokladnice 3000 € vo forme dotácie. „Na nahrávanie, vydanie, PR a klipy sme však už investovali dvakrát toľko,“ prezradil nám za skupinu Miro David. Ide o Ep album (malé), keďže sa na ňom nachádza len 5 piesní. Na zrode albumu sa podieľala celá skupina a hudobný producent Antonín Damborský. O vokály sa postarali Tomáš „Lasky“ Šedivý zo skupiny Para, herečka a speváčka Barbora Žilecká, ktorú môžete poznať z filmu Tak fajn, Roman Galvánek z O. B. D. ale aj Malačianka Katarína Kulová-Danihelová.

Album oficiálne vyšiel 31. októbra. Reel  prináša na hudobnú scénu štýl indie-rock, ktorý sa podľa slov Mira Davida na Slovensku príliš nenosí. Ďalší prínos vidí v príbehoch, ktoré sú súčasťou piesní od Reel-u. Každý sa v nich vraj nájde.

Viac sa dočítate v Malackom hlase č. 21/2013.

Text: N. Slobodová, foto: The Reel

Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Atléti idú do celoštátneho finále Detskej P-T-S

Atletické preteky pre staršie amladšie žiactvo – Detská P-T-S – budú mať vpiatok 24. mája…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok