V mestskej podzemnej garáži nedávno pribudli rampy pri vjazde aj výjazde. Mnohých vodičov to zaskočilo, pretože sa domnievali, že za použitie garáže sa už platí. Nie je to tak. Parkovanie v garáži je zatiaľ stále bezplatné a rampy sú súčasťou testovacej prevádzky. V rámci nej sa sleduje počet vozidiel, ktoré počas jednotlivých dní parkujú v garáži.
Dôležité informácie pre vodičov:
- parkuje sa zdarma,
- parkovacie lístky sa nevydávajú,
- priestor garáže je monitorovaný kamerovým systémom.
-red-
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…