22. 12. 2015
Prvá etapa revitalizácie lesoparku vo finále

Prvá etapa revitalizácie lesoparku na Hlbokej ulici sa blíži do finále. Po prerezávkach suchých stromov sa upravil terén futbalového ihriska, vystavalo sa ohnisko s lavičkami a spojný mostík nad mokraďou. „Verím, že to bude príjemné miesto pre rodiny s deťmi. Ešte navrhnem čo najskôr dokončiť chodníky k mokradi, bránky na ihrisku a aspoň jedno drevené lanové ihrisko pre deti,“ hovorí o svojich plánoch primátor J. Říha.

Vďaka dotácii z Envirofondu v rámci štátneho programu na likvidáciu čiernych skládok mesto zlikvidovalo aj veľkú nelegálnu skládku pri vstupe do lesoparku.


Text, foto: -red-

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok