Prvá etapa revitalizácie lesoparku na Hlbokej ulici sa blíži do finále. Po prerezávkach suchých stromov sa upravil terén futbalového ihriska, vystavalo sa ohnisko s lavičkami a spojný mostík nad mokraďou. „Verím, že to bude príjemné miesto pre rodiny s deťmi. Ešte navrhnem čo najskôr dokončiť chodníky k mokradi, bránky na ihrisku a aspoň jedno drevené lanové ihrisko pre deti,“ hovorí o svojich plánoch primátor J. Říha.
Vďaka dotácii z Envirofondu v rámci štátneho programu na likvidáciu čiernych skládok mesto zlikvidovalo aj veľkú nelegálnu skládku pri vstupe do lesoparku.
Text, foto: -red-



Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…