Prvá etapa revitalizácie lesoparku na Hlbokej ulici sa blíži do finále. Po prerezávkach suchých stromov sa upravil terén futbalového ihriska, vystavalo sa ohnisko s lavičkami a spojný mostík nad mokraďou. „Verím, že to bude príjemné miesto pre rodiny s deťmi. Ešte navrhnem čo najskôr dokončiť chodníky k mokradi, bránky na ihrisku a aspoň jedno drevené lanové ihrisko pre deti,“ hovorí o svojich plánoch primátor J. Říha.
Vďaka dotácii z Envirofondu v rámci štátneho programu na likvidáciu čiernych skládok mesto zlikvidovalo aj veľkú nelegálnu skládku pri vstupe do lesoparku.
Text, foto: -red-



Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…