4. 12. 2015
Pripojme sa!

Bratislavská vodárenská spoločnosť v spolupráci s Asociáciou vodárenských spoločností (AVS) pripravila iniciatívu na ochranu spodných vôd s názvom Pripojme sa! Informačná kampaň upozorňuje majiteľov nehnuteľností na Slovensku, že najsprávnejšou ekologickou voľbou je pripojiť sa na verejnú kanalizáciu. V prípade nepripojenia sa hrozí majiteľom nehnuteľností aj opakovaná pokuta do 331 €.

Majitelia nehnuteľností sú podľa zákona povinní pripojiť sa na kanalizáciu. AVS preto vyzýva obyvateľov na ochranu životného prostredia, predovšetkým podzemných vôd a na zodpovednosť pri odvádzaní odpadových vôd.

Viac o projekte sa môžete dočítať v propagačných materiáloch, ktoré nájdete na recepcii mestského úradu alebo na www.pripojmesa.sk

-ts-/-red-

 

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok