Primátor Jozef Ondrejka má novú zástupkyňu. Viceprimátorkou sa stala dlhoročná poslankyňa druhého volebného obvodu Mária Tedlová. V porovnaní s predchádzajúcimi volebnými obdobiami priniesol začiatok roka 2011 zmenu. Oproti bývalému zástupcovi primátora Jozefovi Bullovi, ktorý sedel na viceprimátorskej stoličke od roku 1999, M. Tedlová nie je na svojom poste na plný úväzok. J. Ondrejku bude zastupovať počas jeho neprítomnosti. Viac o novej zástupkyni sa dočítate v Malackom hlase, ktorý vyjde 18. 1.
/nasi/
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…