Primátor Jozef Ondrejka má novú zástupkyňu. Viceprimátorkou sa stala dlhoročná poslankyňa druhého volebného obvodu Mária Tedlová. V porovnaní s predchádzajúcimi volebnými obdobiami priniesol začiatok roka 2011 zmenu. Oproti bývalému zástupcovi primátora Jozefovi Bullovi, ktorý sedel na viceprimátorskej stoličke od roku 1999, M. Tedlová nie je na svojom poste na plný úväzok. J. Ondrejku bude zastupovať počas jeho neprítomnosti. Viac o novej zástupkyni sa dočítate v Malackom hlase, ktorý vyjde 18. 1.
/nasi/
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…