3. 1. 2011
Primátor má zástupkyňu

Primátor Jozef Ondrejka má novú zástupkyňu. Viceprimátorkou sa stala dlhoročná poslankyňa druhého volebného obvodu Mária Tedlová. V porovnaní s predchádzajúcimi volebnými obdobiami priniesol začiatok roka 2011 zmenu. Oproti bývalému zástupcovi primátora Jozefovi Bullovi, ktorý sedel na viceprimátorskej stoličke od roku 1999, M. Tedlová nie je na svojom poste na plný úväzok. J. Ondrejku bude zastupovať počas jeho neprítomnosti. Viac o novej zástupkyni sa dočítate v Malackom hlase, ktorý vyjde 18. 1.

/nasi/

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok