8. 8. 2011
Prichádza Rio Karneval

Už o necelé dva týždne (19. – 21.augusta) sa začne v Rekreačnom stredisku Rudava pri Malých Levároch  bláznivý tanečno-hudobný festival Rio Karneval, ktorý je súčasťou kultúrneho Leta na Rudave. Headlinerom piatkového večera bude aj populárny XINDL X, ktorý si už stihol získať na Slovensku tisíce fanúšikov. Jeho texty majú rovnakú váhu osobnej výpovede so zmyslom pre iróniu. V programe tohto nového originálneho festivale na Slovensku, ktorý sa teší veľkému záujmu, nájdete aj kapely Polemic, Hudba z Marsu, AMO and Banana band. Príde aj Hafner so svojou družinou, Mango Molas i oslavujúca skupina Maduar, v minulosti ocenená slovenskou Grammy.

Veľkú pozornosť pútajú aj Latino párty (DJ Caly, DJ Ajfel, DJ Peto, soundandlight.sk), Zumba maratón s 5 inštruktormi z celého Slovenska, rôzne latino tanečné workshopy. Na tento záhorácky festival sa chystá prísť aj veľa ľudí v maskách, aj keď to nie je podmienkou. Priamo na podujatí bude možnosť si požičať alebo kúpiť masku podľa vlastného výberu. Rio Karneval bude plný dobrej nálady, samby a pestrých farieb, kde každý odhaľuje v maskách a prestrojeniach základné črty svojej mentality: nenútenú veselosť, tvorivosť a zmysel pre dobrú hudbu a rytmus.

Ubytovanie je zabezpečené priamo v Campingu Rudava, vo vlastných stanoch, pre návštevníkov festivalu bezplatne. Dvojdňové permanentky je možné si zakúpiť aj v predpredaji za zvýhodnenú cenu 9 eur, na mieste bude stáť 12 EUR (jednodňová vstupenka 8 eur). Predpredaj vstupeniek je zabezpečený prostredníctvom siete Eventim.sk, teda aj v Turisticko-informačnej kancelárii mesta Malacky (v inkubátore) a na regionálnych miestach: Kníhkupectvo Ľubica v Malackách a recepcia Camping Rudava v rekreačnom stredisku. Viac informácii o programe nájdete na www.riokarneval.sk.

Mesto Malacky je mediálnym partnerom projektu prostredníctvom mestských médií – www.malacky.sk; Malacký hlas a eM TV.


/PR/

 

Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok