12. 9. 2018
Pri Gajdárovi sa dočasne nedá parkovať, použite parkovisko pri Zámockom parku

Parkovisko pri zdravotnom stredisku Gajdár je momentálne uzavreté kvôli rekonštrukcii cesty. Vodiči môžu zaparkovať svoje autá na opačnej strane cesty, keďže parkovisko pri Zámockom parku je už vďaka opravenému pruhu otvorené. Úsek od križovatky pri hasičoch na Legionárskej ulici po križovatku smer Studienka a Rohožník je spolovice opravený a cestné mechanizmy sa presunuli na druhú stranu cesty. Dopravu riadia mobilné semafory. Ako nás informovala akciová spoločnosť Regionálne cesty Bratislava, práce budú trvať približne dva týždne.

S opravou tohto úseku súvisia dopravné obmedzenia: 

dopravu reguluje dočasná svetelná signalizácia (z jednej strany je semafor na ramene nadjazdu pred Zámockou bránou na Legionárskej ulici, z druhej strany na križovatke pri Gajdárovi),

doprava na Ulici Duklianskych hrdinov v smere na nemocnicu je iba jednosmerná,

doprava z časti Rádek do centra mesta je presmerovaná po Hurbanovej ulici na Legionársku,

z centra mesta na Rádek nie je možný priamy výjazd dolným ramenom pri hasičoch, autá sa musia ísť otočiť na kruhový objazd pri Tescu,

uzavreté sú parkoviská a ulička pri zdravotnom stredisku Gajdár. 

Záchranári a hasiči majú prejazd zabezpečený. Vodičov prosíme o zvýšenú pozornosť a trpezlivosť. Odporúčame im, aby v tomto období využili spojnicu medzi ulicami Rakárenská a Dubovského.

Frekventovaný diaľničný privádzač v Malackách má vo vlastníctve Bratislavský samosprávny kraj, ktorý zároveň jeho rozsiahlu rekonštrukciu aj financuje. 

-lp-/-otano-

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok