12. 9. 2018
Pri Gajdárovi sa dočasne nedá parkovať, použite parkovisko pri Zámockom parku

Parkovisko pri zdravotnom stredisku Gajdár je momentálne uzavreté kvôli rekonštrukcii cesty. Vodiči môžu zaparkovať svoje autá na opačnej strane cesty, keďže parkovisko pri Zámockom parku je už vďaka opravenému pruhu otvorené. Úsek od križovatky pri hasičoch na Legionárskej ulici po križovatku smer Studienka a Rohožník je spolovice opravený a cestné mechanizmy sa presunuli na druhú stranu cesty. Dopravu riadia mobilné semafory. Ako nás informovala akciová spoločnosť Regionálne cesty Bratislava, práce budú trvať približne dva týždne.

S opravou tohto úseku súvisia dopravné obmedzenia: 

dopravu reguluje dočasná svetelná signalizácia (z jednej strany je semafor na ramene nadjazdu pred Zámockou bránou na Legionárskej ulici, z druhej strany na križovatke pri Gajdárovi),

doprava na Ulici Duklianskych hrdinov v smere na nemocnicu je iba jednosmerná,

doprava z časti Rádek do centra mesta je presmerovaná po Hurbanovej ulici na Legionársku,

z centra mesta na Rádek nie je možný priamy výjazd dolným ramenom pri hasičoch, autá sa musia ísť otočiť na kruhový objazd pri Tescu,

uzavreté sú parkoviská a ulička pri zdravotnom stredisku Gajdár. 

Záchranári a hasiči majú prejazd zabezpečený. Vodičov prosíme o zvýšenú pozornosť a trpezlivosť. Odporúčame im, aby v tomto období využili spojnicu medzi ulicami Rakárenská a Dubovského.

Frekventovaný diaľničný privádzač v Malackách má vo vlastníctve Bratislavský samosprávny kraj, ktorý zároveň jeho rozsiahlu rekonštrukciu aj financuje. 

-lp-/-otano-

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok