22. 1. 2014
Pracovníci mesta čistia skládky

Vďaka teplej zime nie je tradičná zimná údržba mesta potrebná. Preto začali pracovníci mesta s čistením čiernych skládok, ktorých sa opäť v našom meste a okolí nahromadilo neúrekom.

Je až nepochopiteľné, že aj napriek tomu, že v Malackách existujú dva odpadové dvory, ľudia vyvážajú svoje nepotrebné kusy nábytku či stavebný odpad priamo do prírody.

Fungovanie odpadových dvorov v Malackách

Pracovníci už stihli vyčistiť skládky na Ulici Pri mlyne, skládku za mestom v smere na Rohožník. Tento týždeň sa pustili do skládok na Hlbokej ulici. Čistiť budú aj Marhecké rybníky, ktoré sa, bohužiaľ, stali pre niekoho vhodným objektom pre vývoz odpadkov. Naposledy boli totiž čistené v decembri minulého roka.

Text: N. Slobodová, foto: M. Gajdárová

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok