Základná umelecká škola pozýva na záverečné predstavenie tanečného odboru s názvom Stratení v čase, ktoré sa uskutoční v utorok 21. júna o 18.00 h v Kulturním domečku (kine).
Tanečníci sa svojimi výstupmi dostanú do sledu rôznych časových období. Súčasťou programu budú aj tanečné formácie v podaní absolventiek ZUŠ. Predstavenie so žiakmi pripravili Simona Dermeková, Adriana Tancošová a Lívia Spustová.
Všetci ste srdečne vítaní!
-red-

Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…