Základná umelecká škola pozýva na záverečné predstavenie tanečného odboru s názvom Stratení v čase, ktoré sa uskutoční v utorok 21. júna o 18.00 h v Kulturním domečku (kine).
Tanečníci sa svojimi výstupmi dostanú do sledu rôznych časových období. Súčasťou programu budú aj tanečné formácie v podaní absolventiek ZUŠ. Predstavenie so žiakmi pripravili Simona Dermeková, Adriana Tancošová a Lívia Spustová.
Všetci ste srdečne vítaní!
-red-

MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka
Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…