16. 5. 2022
Pozvánka na Sokolský beh v Gajaroch
   TJ Sokol Gajary v spolupráci s obcou Gajary organizuje v sobotu 21. mája milú rodinnú športovú udalosť, na ktorú pozýva všetky deti a dospelých priaznivcov či milovníkov pohybu a športu. Môžete sa prihlásiť cez registračný systém

    Účastníkov prosíme, aby sa vopred zaregistrovali. Registrácia pre deti je zdarma a každé zúčastnené dieťa dostane po behu malý balíček. Pre všetkých budú k dispozícií stánky s občerstvením. 
    Od 10. hodiny sa budú na futbalovom štadióne konať detské behy spolu so sprievodným programom (nafukovací hrad, šmykľavka, maľovanie na tvár). Od 14. hodiny štartujú bežci všetkých kategórií na hlavnom behu – 5 km alebo 10 km. Nebežci, ktorí preferujú nordic walking, sa môžu prihlásiť na 5-kilometrový okruh. Prechádzkou či behom v prírode spojíte príjemné s užitočným a posilníte svoje telo a ducha, čo je naplnením podstaty a cieľom Telocvičnej jednoty Sokol. Od roku 1919, keď bol založený TJ SOKOL Gajary, je jeho hlavným cieľom podpora športu pre každého bez rozdielu veku, pričom sa usiluje o celkový rozvoj – všestrannosť telesného, duševného a sociálneho rozvoja osobnosti človeka. 
    Sokolský beh má ambíciu stať sa každoročnou športovou udalosťou. Trate behu sú situované v prírode Gajár, pričom hlavná, 10-kilometrová trať, bude prechádzať aj nivami rieky Moravy. 
Všetkých priaznivcov behu a pohybu či milovníkov prírody pozývame na 1. ročník Sokolského behu. Stretneme sa na futbalovom štadióne. Tešíme sa na vašu účasť!

Informácie: 
www.facebook.com/sokolskybeh
www.sokolskybeh.sk 

TJ Sokol Gajary


Ďalšie
Práca
Oznamy
27. 2. 2024
Voľné pracovné miesta na UPSVR Malacky

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny informuje o voľných pracovných miestach vo verejnom záujme na…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok