Klub filatelistov ZSF 52 – 32, Mestské centrum kultúry, Centrum voľného času a Základná škola Dr. J. Dérera pozývajú na jarnú zberateľskú burzu. Ide o stretnutie zberateľov všetkých zberateľských odborov: známky, mince, bankovky, pohľadnice, telefónne karty, kalendáriky, pivné suveníry, starožitnosti, figúrky z kinder vajíčok, hokejové karty, odznaky a pod. Burza sa uskutoční v sobotu 2. apríla od 8.00 do 12.00 h v školskej jedálni ZŠ Dr. Dérera na Ul. gen. M. R. Štefánika 7. Vstupné 0,50 €, stôl 1,50 €, mládež do 15 rokov zadarmo.
-ts-
Foto: redakcia








Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…