15. 7. 2022
Posedenie v lone prírody

Studené dni vystriedalo nádherné teplé počasie, čo prispelo k dobrej nálade v rámci stretnutia seniorov z Denného centra a Kardioklubu v Malackách. Členovia oboch organizácií sa stretli pri opekačke v lone prírody na Včelnici.          
Prítomní si pochutili na mäsku či zelenine a na sladkých dobrotách, ktoré napiekli šikovné seniorky. Niektorí z piknikových košíkov vytiahli aj žolíkové karty. O občerstvenie sa postarali členky Kardioklubu pod vedením Titusa Gajara,  za čo mu patrí poďakovanie.
Podujatie sa vydarilo a všetci veria, že sa takéto stretnutia budú opakovať.

Text a foto: V. Jahodová

Ďalšie
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Cykloturistika
24. 6. 2026
Malacky na európskej cyklomape

Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…

Zobraziť celý článok