Studené dni vystriedalo nádherné teplé počasie, čo prispelo k dobrej nálade v rámci stretnutia seniorov z Denného centra a Kardioklubu v Malackách. Členovia oboch organizácií sa stretli pri opekačke v lone prírody na Včelnici.
Prítomní si pochutili na mäsku či zelenine a na sladkých dobrotách, ktoré napiekli šikovné seniorky. Niektorí z piknikových košíkov vytiahli aj žolíkové karty. O občerstvenie sa postarali členky Kardioklubu pod vedením Titusa Gajara, za čo mu patrí poďakovanie.
Podujatie sa vydarilo a všetci veria, že sa takéto stretnutia budú opakovať.
Text a foto: V. Jahodová





Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…