Na viacerých mestských a obecných úradoch je bežné ponúknuť klientom možnosť realizovať platby do pokladnice mesta bezhotovostne, teda platobnou kartou. Mestský úrad v Malackách (klientske centrum) sa k nim od nového roka pridá.
„Zavádzame novú službu pre klientov. Poplatky mestu budú môcť platiť pomocou nového terminálu priamo zo svojho účtu. Výhodou je, že občan ani zamestnanec nemusia disponovať hotovosťou, čo je pre obe strany bezpečnejšie,“ informovala vedúca klientskeho centra Alena Kmecová.
-sisa-
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…