Na viacerých mestských a obecných úradoch je bežné ponúknuť klientom možnosť realizovať platby do pokladnice mesta bezhotovostne, teda platobnou kartou. Mestský úrad v Malackách (klientske centrum) sa k nim od nového roka pridá.
„Zavádzame novú službu pre klientov. Poplatky mestu budú môcť platiť pomocou nového terminálu priamo zo svojho účtu. Výhodou je, že občan ani zamestnanec nemusia disponovať hotovosťou, čo je pre obe strany bezpečnejšie,“ informovala vedúca klientskeho centra Alena Kmecová.
-sisa-
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…