18. 3. 2014
Polícia žiada občanov o pomoc
Obvodné oddelenie Policajného zboru v Malackách vyšetruje trestný čin vlámania do motorového vozidla, ktorý sa stal o 11.43 h v pondelok 17. 3. na parkovisku pred Tescom v Malackách. Doposiaľ neznámi páchatelia vykonali krádež vlámaním do bielej dodávky zn. Mercedes Benz Vito 109 CDI, EČ: MA-583CY, ktorá bola zaparkovaná na parkovacom mieste vyhradenom pre rodiny s deťmi blízko vchodu do obchodného domu.

Priebeh krádeže zaznamenala priemyselná kamera umiestnená na budove OD Tesco. Zo spomenutého záznamu bolo zjavné, že traja páchatelia odstavili svoje vozidlo zn. Škoda Octavia combi striebornej farby hneď vedľa bielej dodávky, pričom jeden z páchateľov nezisteným predmetom rozbil sklenenú výplň okna na pravých predných dverách vozidla, cez ne sa potom dostal do vozidla a odcudzil odtiaľ ruksak bielo-modrej farby s finančnou hotovosťou vo výške 10 631,83 eur.

Polícia žiada svedkov uvedenej krádeže, ktorí sa v uvedenom čase nachádzali na parkovisku pred Tescom v Malackách a všimli si podozrivé vozidlo, na ktorom páchatelia prišli, prípadne samotných páchateľov, aby to osobne alebo telefonicky oznámili na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Malackách (tel. 0961 51 37 02 – zástupca riaditeľa, 0961 51 37 05 – stála služba, príp. na linku 158 k trestnému spisu č. ČVS:ORP-299/MC-MA-2014.)

Na kamerovom zázname je vidieť, ako popri páchateľoch priamo počas vlámania do dodávky  prechádza mladý pár s kočíkom, ale aj ďalší zákazníci s nákupnými košíkmi, ktorí idú k svojim vozidlám. Polícii by najmä pomohlo, keby si svedkovia všimli evidenčné číslo vozidla, ktoré patrilo páchateľom, alebo vedeli opísať vzhľad páchateľov.

Obvodné oddelenie PZ Malacky
Ďalšie
Šport
24. 7. 2024
Vysvedčenia pre karatistov

Koniec júna je u školákov vždy spájaný s odovzdávaním vysvedčení za dosiahnuté výsledky v škole.…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
22. 7. 2024
Okresný súd Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok