2. 6. 2014
Podporte projekt malackých gymnazistov

V rafte sme si bližší ako na Facebooku. To je názov projektu malackých gymnazistov, s ktorým sa uchádzajú o financie na vybudovanie vodáckeho centra. Podporiť ich môžete i vy, a to jednoduchým hlasovaním.

Gymnázium na Ulici 1. mája už disponuje vlastnou lodenicou a vodáctvo je medzi tamojšími  žiakmi veľmi obľúbeným športom. Teraz to chcú všetko posunúť na vyšší level. Zapojili sa preto do programu SPPoločne. SPP a Nadácia SPP vyhlásili už tretí ročník verejnoprospešného programu SPPoločne, ktorý je založený na adresnej pomoci konkrétnym ľuďom a komunitám vo všetkých regiónoch Slovenska.

Projekt našich gymnazistov už postúpil do druhého kola a tam potrebuje aj vaše hlasy. Práve počet hlasov totiž rozhodne o víťazovi.

Cieľom projektu gymnazistov je vybudovať celoročné vodácke tréningové centrum, ktorého účelom je prilákať mladých ľudí od počítača k športu, propagovať zdravý životný štýl a tým prispieť k zvýšeniu fyzickej odolnosti, psychickej stability a flexibility.

Škola má vlastnú lodenicu aj vodácky oddiel a organizuje pravidelné športové vodácke akcie, do ktorých sa zapájajú žiaci aj učitelia. Žiaci však majú čoraz väčšiu nechuť opustiť počítač. Projektom sa vytvorí priaznivejšie prostredie v škole a podporí sa rozvoj teambuildingu, sociálnych a komunikačných zručností detí.

O víťazovi v druhom kole rozhodne internetové hlasovanie. Prosíme vás o váš hlas pre projekt V rafte sme si bližší ako na faceboku na adrese:

http://www.sppolocne.sk/sk/projekty-zaradene-do-hlasovania/e

 – mija –

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok