24. 10. 2014
Podnety cez mobil už čoskoro
Už niekoľko mesiacov sa mesto Malacky zaoberá možnosťou prijímať podnety od občanov prostredníctvom mobilných oznámení. Na základe vyhodnotenia viacerých ponúk toto úsilie vyvrcholilo 14. októbra podpisom zmluvy so spoločnosťou QBSW, a. s., Bratislava, ktorá poskytuje mobilnú aplikáciu s názvom City monitor.

City monitor umožní evidovať a spracovávať podnety, ktoré občania nahlásia cez mobil a podľa svojej geografickej polohy ich priradia k určitej lokalite. Používatelia môžu podnety evidovať a pridávať k nim komentáre, pričom budú viditeľné vo verejnej časti webstránky aplikácie City monitor. Mesto sprostredkúva túto aplikáciu k dispozícii svojim obyvateľom v úsilí o otvorenejšiu komunikáciu a efektívnejšie riešenie aktuálne vzniknutých problémov.

-tabu-
Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok