23. 11. 2017
Poďakovanie z Bernolákovej ulice
Do redakcie sme dostali poďakovanie od obyvateľky Bernolákovej ulice, ktoré radi zverejňujeme: Chcem sa poďakovať mestu Malacky v mene vlastníkov bytov Bernolákova 2417 za obnovu chodníkov. Zvlášť všetkým tým, ktorí sa o to pričinili, či už vypracovaním projektu, schvaľovaním a realizáciou. V neposlednom rade pánovi Gašparovi, ktorý pravidelne chodil kontrolovať, ako pokračujú práce, pani Ježkovej, ktorá po nahlásení premnoženia potkanov poslala deratizérov, pani Chválovej a pracovníkom Tekosu za dokončovacie práce. 

-red-
Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok