27. 8. 2014
Po letnej prestávke vyšiel nový Malacký hlas

Dnes (27. 8.) vyšlo po letnej pauze nové číslo Malackého hlasu. Vo vašich schránkach by sa malo objaviť najneskôr do konca tohto týždňa.

Štrnáste číslo v tomto kalendárnom roku je sumárom letných prázdnin, ale neopomenuli sme ani novinky. Dočítate sa, aký bol Poľovnícky deň, ktorý sa konal predposlednú augustovú sobotu, tiež ktoré cestné a pešie komunikácie v Malackách čaká oprava. Venujeme sa dvom veľkým témam týkajúcim sa Malaciek – odkanalizovaniu a elektronizácii. Informujeme vás o novom elokovanom pracovisku MŠ, o blížiacich sa podujatiach – festivale Zejedeme sa na hambálku, Bažant kinematografe či o modelárskom leteckom dni.

Na strane šesť nájdete unikátny pravdivý príbeh z čias vojny, ktorý nám porozprávala Malačianka Františka Jursová. Nájdete tu aj ďalšie informácie, napríklad o výstave filatelistov, o novej špeciálnej multisenzorickej miestnosti, ktorú otovorili vo Vstúpte n. o., či o ďalšej benefícii pre hendikepované deti.

V športe sa vraciame k zaujímavému zápasu hádzanárov TJ Strojár Malacky s izraelskou repretzentáciou, ktorý sa uskutočnil pri príležitosti 50. výročia založenia oddielu. Prinášame vám podrobnejšie informácie o motocyklových pretekoch, ktoré sa konajú už najbližší víkend. Na ôsmej strane nájdete aj propozície Večerného behu zdravia – Behu vďaky SNP a informácie o nábore boxerov.

Prajeme vám príjemné čítanie!

-naty-

Ďalšie
Šport
20. 5. 2024
Záhoráci s prvým víťazstvom v Ligovom pohári

Hádzanári HC Záhoráci Stupava/Malacky si vo 4. kole Ligového pohára Niké Handball extraligy…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok