8. január 2008 je pre Malacky historickým dňom, keď sa po rokoch do okresného mesta vrátil bývalou vládnou garnitúrou zrušený okresný súd. Minister spravodlivosti SR Š. Harabin si túto príležitosť nenechal ujsť. Miestnych i novinárov však svojou návštevou prekvapil takmer o 45 minút skôr pred pôvodne ohláseným príchodom. Pred zrakmi pozvaných hostí, medzi ktorými nechýbala ani poslankyňa NR SR K. Tóthová, prestrihol pásku spolu s primátorom mesta J. Ondrejkom.
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…