V CVČ sa vo štvrtok 5. 6. odovzdávali diplomy najúspešnejším riešiteľom olympiád a okresných súťaží z rozličných predmetov.
Zišli sa najlepší z najlepších v celom malackom okrese, aby si prevzali diplomy z rúk predsedov súťažných komisií či predstaviteľov mesta Malacky. Okrem diplomu a potrasenia rúk si odnášali aj pekné vecné darčeky – knihy, peračníky, rysovacie súpravy a pod.
Deti súťažili v matematike, chémii, fyzike, biológii, geografii a v cudzích jazykoch. „Čo ste sa naučili, to vám nik nevezme. Máte zmysluplný cieľ a ja vám želám, aby vám to vydržalo,“ adresoval slová povzbudenia deťom viceprimátor mesta Ing. J. Bulla, ktorý dostal slovo hneď po uvítacích slovách riaditeľky CVČ Mgr. A. Šurinovej.
Sloboda nie je happy end
Priestor pred budovou okresného súdu priamo pod sochou M. R. Štefánika vyplnila počas januára…
Záhoráci budú mať po rokoch nového trénera. Bojan Čirič končí
Hádzanári HC Záhoráci budú mať po skončení aktuálnej sezóny nového trénera. Balkánsky odborník…