V našom skejtparku pribudla novinka: miesta na sedenie. Sú tri a aby všetko vyzeralo štýlovo, sú v rovnakom prevedení ako celý areál, teda zo špeciálneho betónu. Návštevníkom budú slúžiť na sledovanie diania a športovcom na oddych. Príďte si nový prvok vyskúšať už zajtra počas súťaže DziMÄ skate contest! Začína sa o 13. hodine.
-red-

MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka
Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…