7. 9. 2016
Nové zberné nádoby na plastový odpad
Namiesto žltých vriec dostanú rodinné domy už o pár dní nové zberné nádoby na plastový odpad. Pracovníci TEKOS-u ich budú rozvážať po Malackách v piatok 9. septembra od 15. do 20. hodiny a v sobotu 10. septembra od 8. do 20. hodiny.
Nádobu dostanú obyvatelia zadarmo; jej prevzatie treba podpísať. V prípade, ak nebudete doma a neviete zabezpečiť osobu na prevzatie, môžete si ju prísť osobne vyzdvihnúť do sídla spoločnosti TEKOS na Partizánskej ulici.    
Nové žlté 240-litrové smetiaky nahradia v rodinných domoch doterajší systém zberu do žltých vriec. Dodala ich spoločnosť zaoberajúca sa zberom a recykláciou triedeného odpadu ENVI-PAK, pričom podmienkou mesta bolo, aby ich obyvatelia dostali bezplatne.

-TEKOS / red-
Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok